Yukarı
Çık

TAHIL BİR GIDA ÜRÜNÜ OLDUĞUNDAN
ÖZELLİKLE DEPOLAMA SÜRECİ BAŞLADIĞINDA
SICAKLIK DEĞERLERİNİ SÜREKLİ OLARAK TAKİP EDİLMELİDİR

TOHUM ELEME VE PAKETLEME HATLARI

FMS Global

Tahılı iyi tanıyoruz...

PDF Doküman
(PDF Document)

Technology & Equipments

 • Electric and Electronic System Applications for all the Facilities
 • Communication among all the Engines and Sensors
 • Installation of Control Pannels
 • PLC Installation
 • Scada Software and Control
 • Industry 4.0

Teknoloji ve Ekipmanlar

 • Tüm Tesislerde Elektrik ve Elektronik Tesisat Uygulamaları
 • Tüm Motor ve Sensörlerin Haberleştirilmesi
 • Kontrol Panolarının Kurulumu
 • PLC Kurulumu
 • Scada Yazılım ve Yönetimi
 • Endüstri 4.0

FMS Automation

FMS Automation, develops custom automation solutions for establishments, and creates permanent projects with application software that provide reach for all sorts of database.

To make growth sustainable is one of the greatest challenges all the companies face today.

For this aim, it’s a must to provide production that is fast and high quality. Reaching the desired goals is possible only with efficient use of the resources. FMS Automation Systems provides this productive working environment for establishments.

FMS Otomasyon

FMS Automation, kuruluşlara özel otomasyon çözümleri geliştirmektedir. Kuruluşların çalışma sürekliliğini sağlayan, her türlü veri ortamına erişim olanağı sağlayan uygulama yazılımları ile kalıcı projelere imza atmaktadır.

Büyümeyi sürdürülebilir kılmak şirketlerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Bunun için üretimde hız ve kaliteyi aynı anda sağlayabilmek gerekmektedir. Istenilen hedefleri yakalamak, kaynakların etkin kullanımı ile mümkündür. FMS Otomasyon Sistemleri de kuruluşlara ihtiyacı olan bu verimli çalışma ortamını sağlar.

Its Advantages

The needs that are shaped by the technological developments and ever changing conditions require development based work approach.

In addition to coming up with new system designs that can serve to your needs, we also strive to improve your existing systems. Thus, we help you to reach your aimed production capacity, and also to sustain your power in a competitive environment. To make sure that you have a sustainable productivity is our top priority.

Our technical service team provides solutions to the problems that might occur at post-sales. We provide technical service for our systems at your place, on the phone, or remotely. You can reach our technical service team 24/7.

Faydaları

Teknolojik gelişimler ve değişen koşullara göre şekillenen ihtiyaçlar, gelişim odaklı çalışma yaklaşımını da beraberinde getirmektedir.

Ihtiyaçlara cevap verebilecek yeni sistemlerin tasarlanmasının yanı sıra kullanımda olan sistemlerimizi de geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Böylece, hedeflediğiniz üretim kapasitesine ulaşabilmenizi ve rekabet ortamında gücünüzün sürekliliğini sağlıyoruz.

Önceliğimiz, kuruluşunuzda üretim sürekliliğini sağlamak. Sistem satışından sonra oluşabilecek tüm sorunları, konusunda deneyimli teknik servis ekibimiz çözüme ulaştırır. Kurduğumuz sistemlere yerinde, telefon ile ve uzaktan erişim sistemi ile servis verilir. Teknik servis ekibimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Neden tahıl sıcaklığını ölçmeliyiz?

Tahıl bir gıda ürünü olduğundan her daim zararlıların tehdidi altındadır. Özellikle de tahıl veya hava nemli ise küf, mantar, böceklenme, bitlenme veya çimlenme gibi ortamlar hızla oluşabilir. Bu durum tahılın hastalanması demek aynı zamanda ateşinin yükselmesi demektir. Eğer sıcaklığını izlemiyor ve bunun için önlem almıyorsanız değerler o kadar yükselebilir ki ürününüz tutuşabilir ve tüm deponuzda ki tahılı kaybedebilirsiniz.

7/24 Müşteri Destek Hattı

0553 310 33 32

7/24 Müşteri Bilgi Hattı

info@fmsglobal.com.tr

  WhatsApp