Yukarı
Çık

TAHIL BİR GIDA ÜRÜNÜ OLDUĞUNDAN
ÖZELLİKLE DEPOLAMA SÜRECİ BAŞLADIĞINDA
SICAKLIK DEĞERLERİNİ SÜREKLİ OLARAK TAKİP EDİLMELİDİR

YONCA DEPOLAMA VE YÖNETİMİ

FMS Global

Tahılı iyi tanıyoruz...

PDF Doküman
(PDF Document)

Agriculture of Alpalfa

The land of the company is situated in Bursa, where the soil and the climatic conditions are perfectly suited for alfalfa and the other crops.

That is a given. However, to produce high quality alfalfa that alone is not enough. This is why the company relies on the experienced team of expert agronomists and the latest high - end agricultural machinery to achieve excellent results on the field with no or minimum loss.

Additionally, more crops are about to be added to the company's portfolio in the very near future -dehydrated corn silage, oaten hay, ryegrass, etc.

Yonca Tarımı

Şirketin işlettiği topraklar Türkiye ve Balkanlarda bulunmaktadır çünkü buradaki iklim koşulları yonca ve benzeri yem bitkileri için çok elverişlidir.

İklim koşullarının uygun olması büyük avantaj olmakla beraber tek başına iyi yonca üretmek icin yeterli değildir. Bu nedenle, şirket mükemmel sonuçlar elde etmek için deneyimli uzman agronomistler eşliğinde en son tarim tehnolojilerini kullanarak üst düzey kalite yonca yetiştirmektedir.

Ek olarak, şirketin portföyüne yakın gelecekte daha fazla mahsul eklenecektir; kurutulmuş mısır silajı, yulaflı saman, çavdar vb gibi.

GRADE A QUALITY DEHYDRATED ALFALFA HAY (Per EU Standarts)

Relative Feed Value (RFV)

Crude Protein

Acid Detergent Fiber (ADF)

Neutral Detergent Fiber (NDF)

Total Digestible Nutritients (TDN)

Moisture Maximum

Total Alfatoxins

155 - 175

18% - 20%

25% - 28%

34% - 38%

58% - 60%

12%

Less than 10 pbb.

  • Typical green colour and smell, free from moulds, weeds, grasses and foreign material.
  • Large square bales 750 to 800 kgs (double pressed)
  • Tied with UV protected polypropylene twine
  • Bales sized 1175x800x2200 mm each
  • 30 bales to be loaded in 40-foot high cube containers
  • 30 bales, approx. 22-24 metric tons per container.

FMS Global Around the World

FMS Global, With headquarters based in Turkey, FMS Global is a company that operates in Europe, Russia, Russian and Turkish Republics, and many countries in Arab Peninsula and Africa. Due to its ability of intervention very quickly even at remote locations with its advanced technology and fast teams, world is a "small" place for FMS Global.

Dünyada FMS Global

FMS Global, uzman olduğu konularda merkez Türkiye olmak üzere Avrupa, Rusya, Rus ve Türk Cumhuriyetleri, Arap Yarımadası ve Afrika Kıtası'ndaki bir çok ülkede faaliyet gösteren bir. kuruluştur Gelişmiş teknolojisi ve hızlı ekipleri sayesinde çok uzak coğrafyalarda bile çok kısa bir sürede müdahalede bulunabilen FMS Global için dünya «küçük» bir. yerdir.

Neden tahıl sıcaklığını ölçmeliyiz?

Tahıl bir gıda ürünü olduğundan her daim zararlıların tehdidi altındadır. Özellikle de tahıl veya hava nemli ise küf, mantar, böceklenme, bitlenme veya çimlenme gibi ortamlar hızla oluşabilir. Bu durum tahılın hastalanması demek aynı zamanda ateşinin yükselmesi demektir. Eğer sıcaklığını izlemiyor ve bunun için önlem almıyorsanız değerler o kadar yükselebilir ki ürününüz tutuşabilir ve tüm deponuzda ki tahılı kaybedebilirsiniz.

7/24 Müşteri Destek Hattı

0553 310 33 32

7/24 Müşteri Bilgi Hattı

info@fmsglobal.com.tr

  WhatsApp